ArtFight Night – Rzeszów – 17/11/2018 – Na Żywo

ArtFight Night – Rzeszów – 17/11/2018 – Na Żywo. Zapraszamy na stream ze zbliżającej się rzeszowskiej gali MMA i K1 – ArtFight Night. Gala odbędzie się w najbliższą sobotę w hali ROSiR w Rzeszowie. Początek transmisji zaplanowano na godzinę 19:00.

Gali z taką dużą różnorodnością sportów walki w Rzeszowie chyba jeszcze nie było. W walce wieczoru zobaczymy jednego z najlepszych w Polsce specjalistów od muay thai Rafała Antończaka.

Wielokrotny mistrz kraju w boksie tajskim jest jednocześnie organizatorem całej imprezy. Dwa lata temu założył klub sportów walki ArtFight, wcześniej przez kilka lat szkolił zawodników w Millenium Rzeszów. Obecnie regularnie sporty walki ćwiczy u niego ponad 30 osób.

To właśnie zawodnicy jego klubu będą w dużej mierze tworzyć kartę walk rzeszowskiej gali. Wśród najbardziej znanych są z pewnością: Hanna Gujwan czy Damian Biłas. Popularna “Tyson” ma na koncie m.in. walkę na prestiżowej gali Rizin 4 w Japonii. Ostatnio jednak nie ma najlepszej passy i gdzie jak nie przed własną publicznością będzie najlepsza okazja do przełamania się. – Hania tym razem wystąpi w formule K1, tamte walki toczyła w MMA.

Myślę, że jest mocniejsza i poradzi sobie z rywalką – mówi Antończak. Jeśli chodzi o Biłasa, jest to były zawodnik Spartakusa Rzeszów. Pod banderą tego klubu wygrywał walki na PLMMA czy białoruskim M1. Kontuzja wykluczyła go jednak z zawodowego MMA na długie miesiące. Powrócił przed rokiem walką z Aleksiejem Waliwakinem podczas Carpathian Warriors: Polska – Ukraina. Nie był wtedy jednak w szczytowej formie i przegrał przed czasem.

ArtFight Night – Rzeszów [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, RING GIRLS, KTO WALCZY]

Daniel od pewnego czasu tak jak Hania przerzucił się na K1. Ostatnio przegrał swoją zawodową walkę, ale był to jego debiut w tej formule i walczył z zawodnikiem gospodarzy. W Rzeszowie będzie bogatszy o tamte doświadczenia i liczę na to, że da dobrą walkę – dodaje R. Anrtończak

Karta walk jest obecnie uzupełniana, znamy jedynie zarys walk, który prezentuje się następująco:
Rafał Antończak – MT POL vs UKR
Patryk Magnucki – K-1 POL vs POL
Hanna Gujwan – K-1 POL vs POL
Damian Biłas – K-1 POL vs POL
Cezary Osieł – MT POL vs POL
Mateusz Pudło – MMA POL vs POL
Tomasz Kliś – K-1 POL vs POL
Sylwester Pleśniak – K-1 POL vs POL
Tomasz Konieczny – K-1 POL vs POL
Szymon Biłas – MMA POL vs POL.

Transmisja została zakończona

Udostępnij znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poinformuj znajomych o naszych wydarzeniach!

Follow by Email
Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
error: Content is protected !!