Blood Fight Night 2 – Relacja – Wyszków – 26/10/2019

Blood Fight Night 2 – Relacja – Wyszków – 26/10/2019. Zapraszamy na stream z kolejnej edycji gali Blood Fight Night. Podczas wydarzenia w Wyszkowie w hali WOSiR zobaczymy około 12 walk w formułach MMA i K-1. Początek transmisji gali zaplanowano na godzinę 19:00.

Organizacja Blood Fight Night chwilkę zwlekała z organizacją kolejnej gali, ale na szczęście się udało. Pierwsza edycja gali BFN cieszyła się większym zainteresowaniem niż każdy do tej pory mógł przypuszczać. Tym razem również zainteresowanie powinno być spore, ponieważ w tym regionie brakuje takich wydarzeń. Dodatkowo za frekwencją może przemawiać bardzo dobre zestawienie sportowe, bo karta walk jest na prawdę mocna.

Jest nam niezmiernie miło poinformować również, że podczas BFN 2 odbędzie się licytacja rękawic z autografem Maike’a Tysona. Na gali zobaczymy powracającego trenera klubu Bambero Team – Mateusza Śniadała. Tutaj nie może zabraknąć również reprezentującego te same barwy klubowe – Patryka Skierkowskiego. Praktycznie na tydzień przed planowaną galą zmianie uległ również jego rywal. W nowym zestawieniu rywalem Skierkowskiego będzie bardziej doświadczony Kacper Sochacki. Pojedynek ten na pewno dostarczy widzom wiele emocji.


W ciekawym zestawieniu ale na zasadach K-1 zobaczymy Daniela Stgrzemińskiego i Dominika Parola. Będzie to jedyne zestawienie w K-1 podczas tej gali. W kolejnym ciekawym i mocnym zestawieniu, Emil Śniadała zawalczy z Witoldem Okrasińskim.

Blood Fight Night 2 – Wyszków [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, STREAM, KTO WALCZY]

Tego wieczoru nie może zabraknąć również międzynarodowego pojedynku, gdzie w formule MMA w limicie 70 kg. zobaczymy Bogdana Buleckiego, którego rywalem będzie pochodzący z Egiptu – Mahmoud Hashad. Na hali WOSiR nie zabraknie także starcia płci pięknej. Pojedynek ten powie nam, która z pań jest królową w limicie do 66 kg. Tutaj Anna Tarsińska zawalczy z Karoliną Sobek. Kolejnym pojedynkiem pań będzie walka Natalii Jędrysiak z Weroniką Pietruszką. Ta pierwsza podczas BFN 1 wygrała przez balachę już w pierwszej rundzie.

Sebastian Decowski wygrał na BFN 1 teraz zmierzy się z naszym zawodnik Maksymilianem Podgórskim który w naszej organizacji debiutuje. Będzie to walka toczona w szybkim tempie. Wszystkie te pojedynki dostarczą widzom wielu niezapomnianych emocji, a transmisja będzie dostępna tylko i wyłącznie na tvstream4k.pl

Udostępnij znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poinformuj znajomych o naszych wydarzeniach!

Follow by Email
Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
error: Content is protected !!