Browar Północny Fight Night – Relacja – 15/02/2020 – Suwałki

Browar Północny Fight Night – Relacja – 15/02/2020 – Suwałki. Zapraszamy na relacje na żywo z pierwszej edycji gali organizowanej w Suwałkach – Browar Północy Fight Night. Początek gali od godziny 19:00 podczas której obejrzymy 11 walk w formule MMA. Wystąpi w niej 5 suwalskich zawodników: Karol Żołowski, Daniel Biłbak, Damian Biłbak, Damian Bujkowski i Dawid Zubrzycki.

Aż sześciu suwalczan wystąpi w zaplanowanej na 15 lutego gali MMA, której gościem będzie mistrz Mamed Khalidov, a muzyczną gwiazdą – Popek, wokalista, który również występował w KSW. Sprzedaż biletów na pierwszą w historii nowej hali imprezę sportów walki, która organizują Browar Północny, FTG Event i APS Polski Sport, ruszyła w środę, 21 stycznia po południu.

– W Suwałkach mamy bardzo dobrych karateków, pięściarzy, kickbokserów, zawodników jiu-jitsu czy wreszcie MMA – mówi Mateusz Mazur, organizator gali. – Sporty walki w naszym mieście stoją na wysokim poziomie i warto pokazać młodych suwalczan, którzy mają szanse na duże kariery.

Przed własną publicznością drugie swoje walki w MMA stoczą Daniel Biłbak i Damian Biłbak, którzy w barwach Suwalskiego Klubu Karate Kyokushin sięgali po tytułyi medale mistrzostw Europy i Polski. Daniel zmierzy się z ełckim barbarzyńcą, Szymonem Łowczyńskim, a Damian podejmie Michała Gabora z Klubu Szczecin Berserkers Team.

Browar Północny Fight Night – Suwałki [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, STREAM, KTO WALCZY]

Przebojowy zawodnik Bersekers MMA Team Suwałki, Damian Bujkowski sprawdzi umiejętności wicemistrza Niemiec w boksie amatorskim Marcela Cepeusza z Tiger Gym Karpen. Na doping swoich kibiców będą też liczyć Dawid Zubrzycki, Karol Żołowski i Rafał Wysocki.

Udostępnij znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poinformuj znajomych o naszych wydarzeniach!

Follow by Email
Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
error: Content is protected !!