Carpathian Warriors 5 – Rzeszów – 08/12/2018 – Na Żywo

Carpathian Warriors 5 – Rzeszów – 08/12/2018 – Na Żywo. Zapraszamy na stream z nadchodzącej wielkimi krokami gali Carpathian Warriors 5, poprzednie gale odbiły się szerokim echem w świecie polskiego MMA dlatego z niecierpliwością czekamy co przyniesie nam piąta odsłona gali organizowanej w Rzeszowie.

Już za tydzień w Rzeszowie odbędzie się V edycja Carpathian Warriors, cyklu gal MMA, w których zawodnicy z Podkarpacia i Polski rywalizują z przeciwnikami z zagranicy. Tym razem będą to Brazylijczycy. Nasi wojownicy dotychczas mierzyli się z rywalami z sąsiednich państw. Były starcia z Ukraińcami, Białorusinami, Czechami i Słowakami. Tym razem rywal jest wyjątkowy, bo aż z Ameryki Południowej. – Chcemy zaprezentować coś, czego jeszcze u nas nie było.

Zawodnicy z Brazylii prezentują specyficzny styl oparty na brazylijskim jujitsu. Ta nacja kiedyś dominowała w UFC, więc proszę spodziewać się ciekawego widowiska – mówi Krzysztof Bańkowski z klubu Spartakus Rzeszów, który organizuje gale Carpathian Warriors.

Piąta odsłona Carpathiana odbędzie się w rzeszowskiej hali ROSiR, to nie pierwsza tego typu impreza w tym “wiekowym”, ale mającym swój klimat, obiekcie. Regularnie odbywają się tu turnieje bokserskie i nie tylko. Organizator Carpathiana klub Spartakus Rzeszów miał okazje już kilka razy wyprawiać tu zawodowe i amatorskie gale mieszanych sztuk walki. Ostatnio odbyła się tu m.in. gala ArtFight, gdzie zawodnicy rywalizowali w muay thai, K1 i MMA.

Niemal zawsze, przy okazji takich imprez, trybuny wypełniają się po brzegi, co tworzy niepowtarzalny klimat. Tym razem w głównej roli wystąpią wspomaniani Brazylijczycy i zawodnicy Spartakusa na czele z Mateuszem Makarowskim i Czeczenem Saidem Magomedem Abdulkadirowem. Pierwszy zmierzy się w kat. 77 z Rodrigo “Mineiro” Ferreirą, zaś Czeczen, noszący pseudomin “Pitbull” przetestuje umiejętności “La Pesadilli”, czyli Maikona Gustavo Fortunato Lapy. Zobaczymy też w akcji zawodników młodego pokolenia m.in. Miłosza Wąsika z Krosna.

Carpathian Warriors 5 – Rzeszów [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, RING GIRLS, KTO WALCZY]

Oprócz starć współczesnych “gladiatorów” nie zabraknie również innych atrakcji. Po raz pierwszy w naszym regionie zaprezentowane zostaną walki rycerzy, ale nie chodzi tu o inscenizacje, jakich wiele przy okazji różnych jubileuszów. PLWR, czyli Polska Liga Walk Rycerskich, to bardzo realistyczna wersja historycznych pojedynków, a zawodnicy walczą na miecze w pełnej zbroi.

Poniżej przedstawiamy rozpiskę gali w której może jeszcze dojść do przetasowań, ostateczna karta walk zostanie podana w sobotę przed samą galą:

Maikon Gustavo Fortunato Lapa – Said-magomed Abdulkadirov – 77kg
Rodrigo Ferreira – Mateusz Makarowski
Adam Tomasik – Jarosław Lech
Eryk Maj – Patryk Ożóg – 66kg
Dawid Mazur – Aleksander Hul – 84kg
Shamad Erzanuakev – Miłosz Wąsik
Ivan Vulchin – Franklin De Jesus Santos – 70kg
Marek Zardzewiały vs Sergiusz Zając – 70kg
Michał Pogorzelski vs Andrij Sapa – 66kg
Kacper Horynecki vs Paweł Markowski

Transmisja została zakończona

Udostępnij znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poinformuj znajomych o naszych wydarzeniach!

Follow by Email
Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
error: Content is protected !!