Carpathian Warriors 8 – Wyniki walk – 15/02/2020 – Rzeszów

Carpathian Warriors 8 – Wyniki walk – 15/02/2020 – Rzeszów. Zapraszamy na relacje na żywo z ósmej odsłony gali MMA – Carpathian Warriors, która w najbliższą sobotę odbędzie się w rzeszowskiej hali sportowej ROSiR, gala odbędzie się jako pojedynek Polska vs Francja. Początek gali od godziny 19:00.

W organizację meczu zaangażował się jeden z zawodników Spartakusa Rzeszów Paweł Ciebiera, który urodził się we Francji i tam zaczynał swoją przygodę ze sportami walki. Teraz trenuje w rzeszowskim klubie i ma już za sobą pierwsze sukcesy, m.in. na mistrzostwach Polski w sambo i w MMA. Na zawodowe walki jest jeszcze w jego przypadku za wcześnie, ale chłopak bardzo dobrze się rozwija i przykłada się do pracy – wyjaśnił Bańkowski.

Do rywalizacji z Francuzami Spartakus Rzeszów posyła swoich czołowych zawodników. Do klatki wejdą m.in. dwaj jarosławianie Mateusz Makarowski i Tomasz „Szajba” Kolcun, walczyć mają też Adam Tomasik z MMA Krosno czy Karolina Sobek. Do gali jest jeszcze niecały tygodzień. Chciałbym w najbliższych dniach zamknąć kartę walk. Francuzi przesłali nam już nazwiska swoich zawodników, których proponują. Liczę na ciekawe pojedynki – dodaje trener Spartakusa.

Carpathian Warriors 8 – Rzeszów [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, STREAM, KTO WALCZY]

Wzorem poprzedniej gali Carpathian Warriors, która odbyła się w Jarosławiu, organizatorzy zamierzają wzbogacić galę walkami K1 i boksu. Na karcie walk mają się pojawić też zawodnicy innych rzeszowskich klubów. Carpathian Warriors, to najprężniej działający cykl gal MMA na Podkarpaciu. W ciągu niespełna trzech lat Spartakus zorganizował siedem gal pod tą nazwą. Jedna z nich odbyła się na Ukrainie. Kilka razy odbywały się podczas CW mecze międzypaństwowe: z Ukrainą, ze Słowacją, Brazylią.

Walka wieczoru.
Boks, 81 kg: Kamil Lamczyk (Wojskowa Sekcja Walki w Bliskim Kontakcie Podhalańczyk) pok. Jana Laucha (Shark Top Team) jednogłośną decyzja sędziów.

Pozostałe.
61 kg (o mistrzowski pas): Sebastian Decowski (Spartakus Rzeszów) pok. Abdellaha Bellaoui (Free Fight Academy, Francja) przez TKO (ciosy w parterze), 1. runda (1:51)
61 kg: Kamil Korzeniowski (MMA Krosno) pok. Rafała Kuźmę (Fight Team MMA) przez poddanie (duszenie zza pleców), 1. runda (1:07)
77 kg: Mateusz Pudło (Strefa Sportów Walki ArtFight) pok. Paula Garbera (Free Fight Academy, Francja) przez poddanie (gilotyna), 1. runda (1:59)
84 kg: Sławomir Lassota (Spartakus Rzeszów) pok. Michała Rabieja (MMAsakra GYM) przez TKO (ciosy w dosiadzie), 2. runda (0:38)
66 kg (o mistrzowski pas): Karolina Sobek (Spartakus Rzeszów) pok. Ghanię Tatou (Free Fight Academy, Francja) jednogłośną decyzją sędziów
84 kg: Kamil Mękal (Fabryka Sportu Chełm) pok. Sergiusza Zająca (Spartakus Rzeszów) jednogłośną decyzją sędziów
68 kg: Kamil Szyndlar (Kotwica Team) pok. Miłosza Wąsika (MMA Krosno) przez poddanie (duszenie trójkątne nogami), 3. runda
K-1, 65 kg: Rafał Murat (Fight Gym Lublin) pok. Jakuba Ogryzka (Sokół Jarosław) jednogłośną decyzją sędziów
66 kg: Bartosz Rewera (Spartakus Rzeszów) pok. Macieja Pietrykę (MMA Krosno) przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 3.

Udostępnij znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poinformuj znajomych o naszych wydarzeniach!

Follow by Email
Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
error: Content is protected !!