Die Antwoord – Warszawa – 03/06/2019 – Na Żywo

Die Antwoord – Warszawa – 03/06/2019 – Na Żywo. Zapraszamy na transmisje z warszawskiej hali Torwar gdzie w najbliższy poniedziałek odbędzie się długo wyczekiwany koncert grupy Die Antwoord, która zawita do stolicy Polski z trasą promującą nową płytę południowo-afrykańskiego duetu. Początek koncertu od godziny 19:00.

Cieszący się ogromną popularnością duet Die Antwoord ogłosił właśnie przyjazd do Europy. Podczas trasy koncertowej nie zapomnieli o naszym kraju. Ninja, ¥o-landi Vi$$er oraz DJ Hi-Tek wystąpią w Warszawie 3 czerwca w COS Torwar. Zespół już pięciokrotnie gościł w Polsce: jako goście festiwalu Open’er w 2010, wystąpili w strefie kibica w Poznaniu podczas Euro 2012, na iFestival w Warszawie w 2014, na Open’er Festival w 2015, na Orange Warsaw Festival 2016, a także na Kraków Live Festival w 2018.

Grupa Die Antwoord pochodzi z Kapsztadu w Republice Południowej Afryki. Ich nazwa oznacza “odpowiedź”. Nowoczesna muzyka zespołu łączy agresywny hip-hop i ostrą elektronikę. Ten południowo-afrykański duet wynosi muzykę rap-rave na nowy poziom mieszając w swoich utworach języki angielski, afrikaans, zulu i xhosa. Taką mieszanką zadebiutowali na krążku $O$ (2009), który w rok później doczekał się reedycji i w podobnym stylu nagrali kolejne płyty: Ten$ion z 2012 roku, Donker Mag z czerwca 2014 roku i ostatni w 2016 roku Mount Ninji and Da Nice Time Kid. Nie bez znaczenia jest ich szokujący, barwny wizerunek, m.in. tatuaże, niecodzienne makijaże i fryzury nawiązujący do ruchu zef z RPA.

Die Antwoord – Warszawa – Torwar [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY,  FAN ZONE, EARLY ENTRANCE]

Zespół zapowiedział na 2019 rok wydanie albumu 27, na którym fani znajdą dokładnie taką tytułową liczbę piosenek. Grupa podkreśliła, że na nowym wydawnictwie znajdą się także efekty współpracy z ich ulubionymi artystami z całego świata. Również wtedy podano informację, że longplay będzie prawdopodobnie ostatnim w ich historii. Pierwszym singlem zapowiadającym płytę jest utwór Golden Dawn.

Udostępnij znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poinformuj znajomych o naszych wydarzeniach!

Follow by Email
Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
error: Content is protected !!