Egzekutor Super Fight – 15/06/2019 – Łódź

Egzekutor Super Fight – 15/06/2019 – Łódź. Zapraszamy na relacje z gali Egzekutor Super Fight – odbędzie się w łódzkiej Zatoce Sportu i jest to gala chwytanych sportów podczas, której odbędą się walki w kimonach z dozwolonymi uderzeniami otwartą dłonią. Początek gali zaplanowano na godzinę 19:00.

W tej edycji Egzekutora nie będzie sędziów punktowych, a w przypadku nie zakończenia walki przed czasem (przez poddanie lub techniczny nokaut po uderzeniach otwartą dłonią) o zwycięzcy zadecyduje publiczność. Praktycznie wszyscy zawodnicy z karty głównej są posiadaczami czarnego pasa w BJJ, tytułu mistrza Polski lub Europy w jiu jitsu, co gwarantuje spektakularne widowisko sportowe.

Wielką atrakcją gali będzie występ znanego z Youtube i Fame MMA Marka ,,AdBustera” Hoffmanna ( 1,3 mln subskrybentów na YT) z przeciwnikiem…? Na celowniku pozostają raper Arab i Przemek Kossakowski. Z każdego sprzedanego biletu na Egzekutor Super Fight część pieniędzy zostanie przekazana na projekt Favela czyli wyciągamy dzieciaki z łódzkich kamienic to oddolna inicjatywa zapoczątkowana przez Macieja Studzińskiego (czarny pas BJJ i pierwszy w Łodzi Trener Osiedlowy dla trudnej młodzieży), która ma na celu aktywizacje młodzieży z trudnych środowisk poprzez sporty walki z brazylijskim jiu jitsu na czele.

Egzekutor Super Fight – Łódź [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, RING GIRLS, KTO WALCZY]

Podczas gali obejrzymy także walkę kobiet. Walka przyszłości polskiego jiu jitsu — walka Śląskich dziewczyn (nie będzie łatwo). Graeta Wilczek kadrowiczka Ju-Jitsu Newaza na co dzień trenująca w Rybnikcim Klubie Ju-Jitsu jest wielokrotną medalistka zawodów w Polsce i poza granicami. Druga to Klaudia Mitko, która jest niekwestionowaną czołówka światowego BJJ z wieloma medalami na Światowej senie, jej klasa i wyniki mówią za siebie. Starcie tych Pań w bjj połączone z „liśćmi” na pewno przyciągnie miłośników sportów chwytanych. Nastawiamy się na bardzo zacięty pojedynek z wieloma spadającymi płaskimi w wykonaniu kobiet.

Poniżej przedstawiamy rozpiskę nadchodzącej gali:
Kornel Zapadka – Paweł Jeziółkowski
Robert Henek – Filip Sadowski
Michał Piwowarski – Piotr Wziner
Dominik Małkowski – Michał Kaużyński
Łukasz Warchoł – Patryk Wysocki
Greta Wilczek – Klaudia Mitko
Marek „AdBuster” Hoffmann – TBA

Udostępnij znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poinformuj znajomych o naszych wydarzeniach!

Follow by Email
Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
error: Content is protected !!