Fight Club – Inauguracja – Warszawa – 31/05/2019 – Relacja

Fight Club – Inauguracja – Warszawa – 31/05/2019 – Relacja. Zapraszamy na transmisje z pierwszej ekskluzywnej gali MMA, która odbędzie w klubie Mała Warszawa. Podczas tego specjalnego wieczoru obejrzymy 8 walk w formule MMA, początek gali od godziny 19:30.

Fight Club jest połączeniem eleganckiej rozrywki o charakterze VIP z profesjonalnym wydarzeniem sportowym. Jest klubem sztuk walki, gdzie prowadzone na wysokim poziomie pojedynki są centrum wydarzenia o charakterze towarzyskim i powodem spotkania członków klubu, przedstawicieli sponsorów. Odwołujemy się do tradycji sztuk walki, odsuwając się od opartych na sensacji trendów.

Pierwsze spotkanie klubu odbędzie się w Warszawie 31 maja o godzinie 20:00, w eleganckiej przestrzeni eventowej „Mała Warszawa” na warszawskiej Pradze. Miejsce jest połączeniem klimatu starej Warszawy z przestrzenią loftową i restauracją. Centrum wydarzeń będzie gala K-1 rules / MMA. Dla 130 gości przygotowano stoliki z pełnym cateringiem i najlepszymi alkoholami. W sprzedaży, dla osób spoza klubu, znalazło się 40 biletów, z czego już większość wyprzedano.

Twórcą projektu jest Business Sports Promotion, która jest pomostem łączącym świat biznesu ze światem sportu. W ubiegłym roku firma zaangażowała się w pozyskiwanie wsparcia finansowego. Nawiązywała współpracę z osobami i podmiotami, które zgodnie z ideą społecznej odpowiedzialności biznesu rozumieją potencjał marketingowy wynikający z partnerskiej współpracy.

Fight Club – Inauguracja – Warszawa [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, RING GIRLS, KTO WALCZY]

Na inauguracyjny wieczór Fight Club zaplanowano 8 pojedynków, 5 na zasadach K-1 i 3 na zasadach MMA. Czuwać nad nimi będzie zespól Piotra Michalaka, jednego z czołowych polskich arbitrów, sędziego UFC, KSW, FEN i wielu innych liczących się organizacji. Sędzią ringowym będzie Cezary Wojciechowski, uznany sędzia UFC, KSW, FEN, ACA. Środowisko Gości reprezentuje głównie środowisko biznesowe, aktorzy, ludzie świata rozrywki. Dzień gali poprzedzi oficjalne ważenie zawodników, trening medialny i konferencja prasowa, które odą się 30 maja o godzinie 18:00 w Małej Warszawie.

Poniżej przestawiamy kartę walk nadchodzącej gali:
Robert Rajewski – Mateusz Janik – 71kg
Jarosław Lech – Piotr Walawski – 86kg
Patryk Małecki – Kamil Kotkiewicz – 75kg
Bartosz Wydra – Sebastian Sobala – 81kg
Marcin Filipczak – Artur Niebrzydowski – 93kg
Kirył Len – Aleksander Wereśniak – 85kg
Konrad Handlarski – Mateusz Jędrykiewicz – 94kg
Karol Wesling – Michał Kostecki – 77kg

Udostępnij znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poinformuj znajomych o naszych wydarzeniach!

Follow by Email
Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
error: Content is protected !!