First Step Championship – 16/06/2019 – Reda

First Step Championship – 16/06/2019 – Reda. Zapraszamy na stream z gali FSC, która debiutuje na polskim rynku MMA. Gala odbędzie się w nadmorskiej Redzie i ma za zadanie promować tamtejszych zawodników. Podczas gali obejrzymy około 7 walk w formule MMA i K-1, początek gali co ważne rozpocznie się już około godziny 16:00.

Już 16 czerwca 2019r stadion miejski w Redzie stanie się miejscem, gdzie że swoją galą zadebiutuje federacja FSC – First Step Championship. Organizacja jest stworzona, by dać młodym zawodnikom szansę pokazania się szerszej publiczności oraz na walkę w pełnej oprawie profesjonalnie zorganizowanej gali.

Podczas wydarzenia zobaczymy 7 walk na zasadach semi pro, w tym, aż 5 walk w formule MMA i 2 walki w formule K1. Na gali zawalczy aż trzech świetnie zapowiadających się zawodników ze stajni legendy polskiego MMA Grzegorza Jakubowskiego. Zawodnicy gdyńskiego Mighty Bulls, którzy tego dnia wejdą do klatki to Dawid Zawitowski, Kamil Lemke oraz walczący w walce wieczoru Daniel Marciniak.

First Step Championship 1 – FSC 1 – Reda [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, RING GIRLS, KTO WALCZY]

W formule K1 zobaczymy między innymi Daniela Chludzińskiego podopiecznego topowego polskiego kickboxera Jarosława Daschke, który skrzyżuje rękawice z Filipem Sadowskim, który trenuje pod okiem Karola Kruzel. Filip ma za sobą przygodę w federacji FEN, gdzie na ostatnią chwilę zastąpił swojego trenera.

Poniżej przedstawiamy kartę walk nadchodzącej gali FSC:

Michał Borowski – Timur Skibrowski – 70kg
Kamil Smętoch – Kewin Jachimowski – 82kg
Bartosz Cieślak – Tomasz Małszycki – 75kg
Karol Durszlewicz – Dawid Zawitowski – 61kg
Kamil Lemke – Mateusz Miotke – 77kg
Daniel Chludziński – Filip Sadowski – 73kg
Łukasz Kępa – Daniel Marciniak – 84kg

Udostępnij znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poinformuj znajomych o naszych wydarzeniach!

Follow by Email
Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
error: Content is protected !!