Gromda Fight Club – Wyniki walk – 06/06/2020

Gromda Fight Club – Wyniki walk – 06/06/2020. Zapraszamy galę boksu, która odbędzie się w formule na gołe pięści. Pięściarze wyjdą do ringu o wymiarach 4 x 4 metra – w praktyce arena będzie więc niemal o połowę mniejsza niż ta znana z boksu zawodowego i o wiele mniejsza od tych używanych w MMA.

Mało miejsca, czyli mało chodzenia, a więcej aktywnej i dynamicznej walki z pewnością zagwarantuje efektowne nokauty! Szesnastu żądnych krwi wojowników wyjdzie do ringu, ale tylko jeden zgarnie 100 tysięcy złotych nagrody. Dodatkiem do karty głównej będzie kilka pojedynków specjalnych z udziałem gwiazd polskich ringów. Uwaga, nokauty gwarantowane!

Czego spodziewać się po GROMDZIE? To boks jedyny w swoim rodzaju, który bierze to co najlepsze z różnych jego odmian. Fighterzy zmierzą się bez rękawic i nie będą musieli się daleko szukać – gwarantuje to ring wielkości 4 x 4 m, który na oko będzie o wiele mniejszy od tego, który znają fani klasycznego boksu. „Walki będą rozgrywane na dystansie czterech rund po 2 minuty. Jeśli po ostatnim gongu żaden nie skończy się nokautem, wówczas dojdzie do dogrywki, którą może wygrać tylko jeden i to nie na punkty” – tłumaczy Mariusz Grabowski, który na co dzień prowadzi kariery między innymi mistrzyni świata Ewy Brodnickiej i celującego w tytuł mistrza Europy Damiana Wrzesińskiego.

Jakie walki gwarantuje GROMDA? Motyw przewodni to zero kalkulacji. „Krew, rany, rozcięcia – w niektórych walkach to będzie wyglądało przerażająco dla oka, ale wbrew pozorom w kontekście generalnego zdrowia to wcale nie musi uczynić tak daleko idącego spustoszenia jak inne sporty walki” – ocenia Mateusz Borek. Zasada jest prosta – w dłuższej perspektywie lepiej przegrać przez szybki i krwawy nokaut gołą pięścią niż zbierać setki uderzeń w rękawicach.

Żeby liczyć na zwycięstwo w turnieju, trzeba mieć w sobie duszę wojownika. W ringu nie będą obowiązywały kategorie wagowe, a kibice będą mieli okazję zobaczyć w akcji zawodników reprezentujących różne style walki. Z ponad 200 zgłoszeń wybrano najbardziej zaprawionych w bojach. Do ringu wyjdzie między innymi Michał Bławdziewicz – wielokrotny medalista mistrzostw Polski w K1 oraz zwycięzca dwóch turniejów KSW. Innym uczestnikiem turnieju będzie Norbert „Lodówa” Rozenbajgier – brutalny puncher i bokserski samouk z doświadczeniem zdobytym między innymi na bramkach w nocnych klubach.

GROMDA – NA ŻYWO [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, STREAM, KTO WALCZY]

GROMDA nikomu się nie kłania i nie boi się niczego – nawet pandemii. Każdy z zawodników przygotowuje się do walki pod opieką profesjonalnego sztabu i w dniu turnieju wyjdzie do ringu gotowy na wszystko. Na skutek obowiązujących ograniczeń epidemicznych kibice nie będą mogli obejrzeć wydarzeń spod ringu. Każdy może jednak wykupić pakiet Pay-Per-View za jedyne 19,99 zł i cieszyć się wyjątkowym sportowym widowiskiem w domowym zaciszu. To dopiero początek – w planach są kolejne turnieje i walki z udziałem gwiazd boksu i MMA.

Pary ćwierćfinałowe na pierwszej gali Gromdy
A: Wasyl „Vasyl” Hałycz (84,5 kg) vs Paweł „Bizer” Dziuba (118,5 kg) – wygrał Hałycz przez KO, runda 1
B: Michał „Kickboxer” Bławdziewicz (120 kg) vs Konrad „Ruski” Podemniak (101 kg) – wygrał Bławdziewicz przez KO, runda 2
C: Piotr „Capo” Półchłopek (104 kg) vs Krystian „Tyson” Kuźma (104,1 kg) – wygrał Kuźma przez KO, runda 1
D: Łukasz „Brodacz” Załuska (100 kg) vs Norbert „Lodówa” Rozenbajgier (110 kg) – wygrał Załuska, przez TKO, runda 4
Pary półfinałowe na pierwszej gali Gromdy
Michał „Kickboxer” Bławdziewicz – Wasyl „Vasyl” Hałycz – wygrał Bławdziewicz przez TKO, runda 1
Krystian „Tyson” Kuźma vs Łukasz „Brodacz” Załuska – wygrał Kuźma przez KO, runda 1
Finałowa walka na pierwszej gali Gromdy
Krystian „Tyson” Kuźma – Michała „Kickboxer” Bławdziewicz – wygrał Kuźma przez TKO, runda 3

Udostępnij znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poinformuj znajomych o naszych wydarzeniach!

Follow by Email
Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
error: Content is protected !!