KnockOut Boxing Night 7 – Wyniki – 06/07/2019 – Rzeszów

KnockOut Boxing Night 7 – Wyniki – 06/07/2019 – Rzeszów. Już w najbliższą sobotę zawodowy boks zawita na stadion rzeszowskiej Stali. O godzinie 18 rozpocznie się KnockOut Boxing Night 7. W walce wieczoru zmierzą się Łukasz Różański i Izu Ugonoh. Na to starcie w kategorii ciężkiej dwóch świetnych zawodników czeka cała pięściarska Polska.

Różański – niepokonany na zawodowym ringu zawodnik z Rzeszowa – do tej pory zanotował 10 zwycięstw, z czego aż 9 przez nokaut. Wygrywał m.in. z byłym mistrzem Europy Michaelem Sprottem i byłym pretendentem do tytułu mistrza świata Albertem Sosnowskim. Teraz przyszedł czas na kolejny sprawdzian!

– Łukasz zawsze dostarcza w ringu wielu emocji i zawsze idzie po nokaut, a poprzednie gale w Rzeszowie pokazały, że u siebie może liczyć na fantastyczny doping. Spodziewamy się naprawdę gorącej atmosfery i ringowej wojny! – mówi promotor lipcowej imprezy Andrzej Wasilewski.

Jego przeciwnika nie trzeba przedstawiać – popularny „Izu” wraca po blisko rocznej przerwie od boksowania. Ma olbrzymi „głód boksu”, zatem fanów szermierki na pięści czeka niezwykle emocjonujące widowisko. Podczas siódmej edycji gal z cyklu KnockOut Boxing Night dojdzie także do elektryzująco zapowiadającej się konfrontacji pomiędzy utalentowanym Pawłem Stępniem i twardym Markiem Matyją. Pojedynek obu Panów to gwarancja najwyższego poziomu bokserskiego i wielkich emocji.

75-lecie Stali Rzeszów zostanie dodatkowo okraszone występem aktualnego Mistrza Europy EBU – Kamila Szeremety, który zawalczy po raz pierwszy od udanej obrony pasa mistrzowskiego (w marcu 2019 pokonał we Francji faworyta miejscowej publiczności – Andrew Francillette).

KnockOut Boxing Night 7 – Rzeszów [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, STREAM, KTO WALCZY]

Fanki i fani, którzy tego dnia zdecydują się udać na stadion przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie, będą mieli okazję zobaczyć występ ringowy prawdziwego diamentu bokserskiego – Fiodora Czerkaszyna – który zaliczy tego wieczoru poważny sprawdzian bokserski.

To nie koniec emocji – swój drugi występ na profesjonalnym ringu zaliczy Laura Grzyb, która zmierzy się z doświadczoną zawodniczką z Hiszpanii, a powracający między liny Mateusz Tryc sprawdzi bardzo solidnego Ivana Murashkina.

 

Udostępnij znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poinformuj znajomych o naszych wydarzeniach!

Follow by Email
Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
error: Content is protected !!