Krwawy Sport 1 – Transmisja na żywo – 20/06/2020

Krwawy Sport 1 – Transmisja na żywo – 20/06/2020. Zapraszamy na stream gali Krwawy Sport gdzie obejrzymy turniej w formule K-1 bez rękawic na gołe pięści. Początek transmisji zaplanowano na godzinę 19:00.

‚Krwawy Sport’ to seria gal z turniejami K-1 bez rękawic organizowana w asyście klasycznych walk MMA. Organizacja zaprasza wszystkich na najbardziej krwawe pojedynki w kickbokserskiej formule K-1. Walki w formule K-1, bez ochraniaczy, bez rękawic. Wojownicy zostaną zamknięci w klatce, będzie lała się krew.

Michał Marczak z bytowskiego klubu MMA FURIA to niekalkulujący zawodnik, którego obchodzi tylko wymiana ciosów. Zawodnik z Bytowa jest ubiegłorocznym Amatorskim Międzynarodowym Mistrzem Polski K1 organizacji Time of Masters. Marczak lubi krew, ciągle idzie do przodu. Zawodnik z Bytowa mimo, że jest typowym striker’em to swoich sił dwukrotnie próbował w MMA. W debiucie przegrał przez duszenie. W drugiej walce mimo, że zupełnie zdominował przeciwnika seriami ciosów i kopnięć, a walka była bardzo bliska zakończenia został zdyskwalifikowany po nieprzepisowych kolanach, które automatycznie włączał w kombinacje. Na naszym turnieju kolana są w pełni legalne-zatem do dzieła Panie Marczak.

Mikołaj Prabucki reprezentujący gdański Baltic Fighters MMA ma za sobą przygodę w Tajlandii i walki na jednej z gal tajskiego boksu. Prabucki to amatorsko doświadczony, charakterny zawodnik, który wielokrotnie stawał na najwyższym stopniu podium. Na zawodowej gali Time of Masters „Powrót Królów” w czerwcu ubiegłego roku stoczył swój ostatni pojedynek. Półzawodową rywalizacje na zasadach K1 zakończył z ręką w gorzę pewnie wypunktowując swojego przeciwnika.

Dariusz Rutkiewicz z Bydgoszczy to charakterny zawodnik, który lubi mocne wymiany. Walczy mądrze co dwukrotnie pozwoliło mu kończyć zawodowe walki K1 z ręką w górze. Walki stoczone zostały na dużych wydarzeniach. Podczas gali Enfusion w Irlandii rozprawił się z przeciwnikiem już w pierwszej rundzie, a podczas gali King of Kings w Wilnie pewnie wypunktował Martynasa Jasiunasa. Ostatnio bydgoszczanin miał spróbować swoich sił w formule MMA podczas gali TFL 20, jednak wtedy wykluczyła go z rywalizacji go kontuzja. Głodny walki i krwi wraca do klatki już 20 czerwca.

KRWAWY SPORT 1 – NA ŻYWO [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, STREAM, KTO WALCZY]

Arkadiusz Jakóbczyk to zawodnik, doświadczony w amatorskich pojedynkach przed dużą publicznością. Jakóbczyk w formule MMA stoczył pojedynki na takich galach jak GSW w Międzychodzie, XCage, czy Slugfest. Już listopadzie ubiegłego roku był przymierzany do zawodowej walki w formule K1, jednak wtedy z rywalizacji kontuzja wykluczyła jego przeciwnika i do walki nie doszło. Jednak co sie odwlecze, nie uciecze. Jakóbczyk zawalczy na zasadach K1 i to na gołe pięści.

Poniżej przedstawiamy pełną kartę wal nadchodzącej gali:
Tymoteusz Ibryamov – Dawid Borzęcki – MMA
Michał Marczak – Maciej Pietryka – K1
Dominik Gierowski – Nikodem Archita – MMA
Dariusz Rutkiewicz – Arkadiusz Jakóbczyk – K1
Jakub Owczarek – Krzysztof Burz – MMA
Patryk Szopa – Dawid Łagosz – K1
Wojciech Majkowski – Dariusz Wilk – MMA
Mateusz Pawlik – Krzysztof Cybulski – K1
Kacper Bródziak – Oskar Herczyk – MMA
Sebastian Decowski – Jakub Drozdowski – MMA

Transmisja dostępna będzie od godziny 19:00 po kliknięciu tutaj:

Udostępnij znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poinformuj znajomych o naszych wydarzeniach!

Follow by Email
Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
error: Content is protected !!