Mayday 2019 – Relacja – Katowice Spodek – 10/11/2019

Mayday 2019 – Transmisja – Katowice Spodek – 10/11/2019. Zapraszamy na kolejną już relację z największej imprezy muzyki elektronicznej w Polsce – Mayday 2019, która tradycyjnie już odbędzie się w katowickim Spodku. Impreza rozpocznie się o godzinie 18:00 i potrwa aż do 8:00 następnego dnia. Pełną relację będzie można śledzić na TVStream4K.pl!

Muzyka elektroniczna „działała” w podziemiu. Imprezy organizowane były w klubach w Warszawie, Krakowie lub Szczecinie. Pojęcie „rave“ nie istniało. To wszystko zmieniło się 10. listopada 2000 r. – wraz z MAYDAY.

Pierwsza edycja MAYDAY była imprezą ponadczasową i nowatorską, stała się prekursorem dla sceny muzyki techno i wywarła niesamowite wrażenie: na olbrzymim parkiecie w katowickim Spodku 3.500 miłośników euforycznie przeżywało nowe brzmienie. Rok później MAYDAY gościło już dwukrotnie więcej fanów i utworzyło nową kulturę młodzieżową, która dla wielu stała się stylem życia a impreza MAYDAY w Polsce stała się ważną̨ częścią̨ historii muzyki techno. Przez te wszystkie lata, przez katowicki Spodek przewinęło się dziesiątki tysięcy fanów.

Mayday 2019 – Katowice – Spodek [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY,  FAN ZONE, EARLY ENTRANCE]

Przed nami 20-ty jubileusz MAYDAY! Nadszedł czas ponownie spotkać się z dawnymi idolami i poczuć ducha z początkowych edycji, który przeniknie przez mury Spodka! Zapraszamy w podróż naszym wehikułem czasu. Zaczarujcie chwile i ożywcie wspomnienia, bo te które przynoszą radość, zostają z nami na zawsze! 20 edycja to ważny moment, wielkie wyzwanie i ogromne przedsięwzięcie. Gwarantujemy muzyczne emocje, genialny Line Up, techniczną perfekcję,skumulowaną siłę laserów, światła i najlepszego dźwięku!

10 listopada w Katowicach, na 3 scenach wystąpią̨ najlepsi z najlepszych, legendarni i znani na całym świecie DJ’e, artyści z pierwszych edycji i nowatorskie Live Acty. Poniżej przestawiamy pełny line-up artystów którzy wystąpią przed Państwem podczas Mayday 2019 w Katowicach:

– Arena: Amelie Lens, Cherry aka BreakNtune, Dubfire, Friends of MAYDAY -live, Jaco, Joyhauser, King Brain, Len Faki, Regal, Sam Paganini, Westbam

Udostępnij znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poinformuj znajomych o naszych wydarzeniach!

Follow by Email
Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
error: Content is protected !!