Mazurska Gala MMA – 09/11/2019 – Wyniki – Ełk

Mazurska Gala MMA – 09/11/2019 – Wyniki – Ełk. Już 9 listopada Mazurska gala MMA przejmie schedę po tamtejszych Extreme Cage Fighting i w odświeżonym składzie zorganizuje wydarzenie na którym zobaczymy osiem sportowych pojedynków. Początek gali zaplanowano na godzinę 19:00, serdecznie zapraszamy!

Na gali wystąpią dobrze znani ełckiej publiczności zawodnicy MMA Team Ełk oraz topowi zawodnicy z Polski oraz Europy! W walce wieczoru wystąpi niepowtarzalny Tomasz Zawadzki, a jego przeciwnikiem będzie Tsotne Darchia! Tuż przed jego pojedynkiem zobaczymy Piotra Mroza wraz z Said’em-Magomed’owem Abdulkadirov’em! Niespodzianką gali będzie powrót Augustowskiego Drwala czyli Kamila Walusia! Znanego szerszej publiczności z występów dla KSW! Który skrzyżuje rękawice z Karolem Żołowskim!

Na pierwszy ogień uczestnicy drugiej walki wieczoru z reprezentantem gospodarzy, czyli Piotr Mróz (9-2). 27-latek będzie miał tego dnia swój kolejny sprawdzian po tym jak w zeszłym roku udanie wrócił po 2,5 letniej przerwie od zawodowych startów, odkąd walczył i pokonał mocnego Łukasza Stanka na PLMMA 66 w 2016, a w 2018 Łukasza Bugarę. Jego rywalem będzie teraz Czeczen trenujący w Rzeszowie – Said Magomed Abdulkadyrov (6-1), który idzie mocno do przodu, ulegając przy tym po drodze tylko mocniejszemu Kamilowi Oniszczukowi, z którym przegrał jednogłośnie na Babilon MMA 5. Reprezentant Spartakusa również jest w ciągu dwóch wygranych z rzędu.

Swoją szansę otrzyma również przyjezdny Jakub Mioduszewski (0-1) z Legia Fight Club. Warszawski fighter przyjedzie na Warmię i Mazury w poszukiwaniu pierwszego zawodowego zwycięstwa. Jego oponentem będzie Ukrainiec Viktor Bilyi (1-0), którego mogliście obserwować podczas naszych MMAnewsowych wojaży na Contender Fight Night 2 w Kamiennej Górze, gdzie wygrał przed czasem. Prawdopodobnie kolejny fighter w barwach Spartakusa Rzeszów.

Mazurska Gala MMA – Ełk [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, STREAM, KTO WALCZY]

Na koniec został Arkadiusz Prostko (0-1 am.) z Zapasy Grajewo i Paweł Kamiński trenujący w niemieckim Tiger Gym Kerpen, który reprezentował jako zawodnik K-1. W obu przypadkach absolutnie nie wiemy czego należy się spodziewać i w jaki sposób wykorzystali czas na przygotowania. Oczywiście formuła amatorska, jedyna tego typu w rozpisce.

Wyniki walk:
Walka wieczoru:
70 kg: Tomasz Zawadzki pokonał Lukasa Lapinskasa przez TKO (uderzenia w parterze) Runda 1

Walki zawodowe:
77 kg: Said-Magomed Abdulkadirov pokonał Piotra Mroza przez TKO (uderzenia w parterze) Runda 1
-120 kg Kamil Minda vs Tomasz Kolcun
-120 kg Karol Żołowski pokonał Kamila Walusia przez TKO (uderzenia w parterze) Runda 1, 0:16
70 kg: Kacper Kozikowski (70,5) vs Mykola Kurh (?)* Kurh nie przyjechał na walkę, pojedynek odwołany
84 kg: Viktor Bilyi pokonał Kubę Mioduszewskiego przez TKO (ciosy w parterze) Runda 2, 3:15
79 kg: Krystian Kozikowski pokonał Ireneusza Dachowskiego przez poddanie (Taktarov) Runda 1, 1:57

Walka semi pro:
84 kg: Paweł Kamiński pokonał Arkadiusza Prostko przez jednogłośną decyzję; Runda 3, 3:00

Udostępnij znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poinformuj znajomych o naszych wydarzeniach!

Follow by Email
Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
error: Content is protected !!