Metallica – Relacja z PGE Narodowy – Warszawa – 21/08/2019

Metallica – Relacja z PGE Narodowy – Warszawa – 21/08/2019. Zapraszamy na relację na żywo z wyjątkowego koncertu zespołu Metallica, który odbędzie się w najbliższą środę na warszawskim Stadionie Narodowym. Metallica w towarzystwie Ghost i Bokassa zagra koncert 21 sierpnia 2018 r. na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie.

Metallica w Warszawie występowała na stadionie Narodowym w 2014 roku, a także podczas Sonisphere Festiwal 2012. Teraz fani amerykańskiej grupy heavy metalowej będą mogli usłyszeć Jamesa Hetfielda, Larsa Ulricha, Kirka Hammetta i Roberta Trujillo na żywo 21 sierpnia 2019 roku na PGE Narodowym.

Koncert odbędzie się w ramach trasy WorldWired Tour podczas której muzycy odwiedzą kilkadziesiąt miast. W Europie Metallica zagra m.in. w Niemczech, Czechach czy Austrii. Metallica to jeden z najważniejszych zespołów w historii muzyki, reprezentujących jej cięższe odmiany, powstały w USA w 1981 roku. Metallica w swojej ponad trzydziestopięcioletniej karierze odcisnęła gigantyczne piętno w świadomości muzycznej odbiorców na całym świecie. To czołowi reprezentanci trash metalu – tworzyli legendarną Wielką Czwórkę Trash Metalu razem ze Slayer, Megadeth i Anthrax!

Metallica – Stadion Narodowy Warszawa [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, FAN ZONE, EARLY ENTRANCE]

W ich muzyce można odnaleźć wpływy wielu odmian ciężkiej muzyki: od heavy metalu, trash metalu, speed metalu po hard rock. Metallica odegrała kolosalną rolę w popularyzacji ciężkiej muzyki i zakorzenieniu się jej w muzyce mainstreamowej – wystarczy wspomnieć klasyczny już Czarny Album zatytułowany po prosu Metallica (1991) i utwory opublikowane właśnie na nim: Nothing Else Matters (od nauki tego numeru swoją edukację muzyczną zaczynają już kolejne pokolenia gitarzystów) , Enter Sandman czy The Unforgiven.

Oto czasówka koncertu.
16.30 Otwarcie bram
17.45 Bokassa
18.45 Ghost
20.15 Metallica

Udostępnij znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poinformuj znajomych o naszych wydarzeniach!

Follow by Email
Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
error: Content is protected !!