Opolscy Wojownicy 3 – Opole – 24/11/2018 – Na Żywo

Opolscy Wojownicy 3 – Opole – 24/11/2018 – Na Żywo. Zapraszamy na transmisje z trzeciej edycji gali Opolscy Wojownicy, która jak sama nazwa wskazuje odbędzie się w rodzimym Opolu. Początek transmisji zaplanowano na godzinę 19:00 gdzie obejrzymy około 12 zawodowych walk.

Podczas gali swój debiut zawodowy w boksie zaliczy opolanin, Radosław Chojnowski, który zmierzy się z weteranem ringów zawodowych Grzegorzem Sikorskim. Poza tym zobaczymy pięściarzy w boksie olimpijskim, a w jednej z głównych walk MMA debiut zawodowy zaliczy podopieczny Krzysztofa Kułaka, Tobiasz Golis z Adrenaliny Fight Kluczbork.

Swoich przedstawicieli będzie miał również klub Next Level BJJ Opole, który zaprezentują Łukasz Olech i Adam Fidkowski. Tej nocy między linami klatkoringu zobaczymy także wojowników z Krosna, Rudy Śląskiej, Kędzierzyna-Koźla, Biłgoraju, Poznania oraz Krakowa. Zapowiada się impreza pełna wrażeń, podczas której oglądać będziemy efektowne pokazy pole dance Belly Opole i niesamowity występ grupy Body Challenege – Centrum Kalisteniki.

Zawodnicy będą mieli okazję poczuć namiastkę emocji, które towarzyszą organizacji największych gal w Polsce, ponieważ na swoje pojedynki będą wychodzić przy własnych utworach muzycznych, a sama walka będzie toczona w klatkoringu przy profesjonalnym oświetleniu. Kładąc bardzo duży nacisk na organizację i oprawę samego wydarzenia, chcemy, aby każdy uczestnik poczuł adrenalinę jeszcze przed samym wejściem do ringu.

Opolscy Wojownicy 3 – Opole [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, RING GIRLS, KTO WALCZY]

Projekt „Opolscy Wojownicy” powstał z potrzeby rozwoju sportów walki w naszym województwie. Choć w Opolskiem pojawia się coraz więcej szkółek i klubów sztuk walki, to zawodnicy nie mają okazji zaprezentowania się na profesjonalnej gali przed własną publicznością. Stawiamy na promocję rodzimych zawodników, gdyż naszą ambicją jest, aby tego typu wydarzenia były dla wielu młodych, zdolnych sportowców początkiem rozpoczęcia wielkiej kariery sportowej. Sporty walki w naszym regionie są bardzo popularne, a sama impreza już cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Karta walk:
Walka wieczoru:
Grzegorz Sikorski (2-18) – Radosław Chojnowski (OKB Odra Opole)

Pozostałe walki:
Kamil Korzeniowski (MMA Krosno) – Tobiasz Golis ( Adrenalina Fight Kluczbork)
Maciej Pietryka (MMA Krosno) – Adam Fidkowski (Next level Opole)
Klemens Szczepaniak (Octagon Team Kraków) – Tomasz Czyczerski (OKB Odra Opole)
Mateusz Gajda (B-zone MMA Kędzierzyn – Koźle) – Szymon Cieśla (Forca Brava Opole)
Jakub Bukowski (Octagon Team Kraków) – Łukasz Pisk Piskowski (OKB Odra Opole)
Waldemar Kasprzyk (Czerwony Smok Poznań) – Łukasz Olech (Next level Opole)
Mateusz Piech (Grappling Kraków) – Mateusz Król (OKB Odra Opole)
Kajetan Liszewski (KTJ MMA Team Ruda Śl.) – Alan Zylla (Atleta Fight Club)
Łukasz Zawiślak (Kimbo MMA Biłgoraj) – Dawid Ćwik (Next level Opole)
Paweł Bielic (Grappling Kraków) – Mateusz Dziedzic (OKB Odra Opole)

Transmisja została zakończona

Udostępnij znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poinformuj znajomych o naszych wydarzeniach!

Follow by Email
Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
error: Content is protected !!