Sierpecka Gala Sportów Walki – Transmisja – 14/03/2020 – Sierpc

Sierpecka Gala Sportów Walki – Transmisja – 14/03/2020 – Sierpc. Zapraszamy na stream z gali SGSW, która po raz kolejny odbędzie się w lokalnym Sierpcu, dokładnie w Szkole Podstawowej nr 2. Podczas gali obejrzymy około 11 walk w formułach MMA i K1. Początek transmisji od godziny 19:00.

Na naszej gali będziemy mogli obejrzeć 3 zawodowe walki MMA, pierwszą z nich będzie walka pomiędzy reprezentantem utytułowanego polskiego klubu “Ankos MMA Poznań” Dawidem Wylegałą a reprezentantem klubu „K.O. Fight Team Gostynin” Krzysztofem Osmałkiem.

W kolejnej walce naprzeciw Siebie staną Hubert Lotta, również reprezentant „Ankos MMA Poznań” i jednocześnie jeden z najlepiej zapowiadających się zawodników młodego pokolenia MMA w Polsce, jego przeciwnikiem będzie Maciej Grzegorzewski spod skrzydeł białostockiego klubu „HUMAN KickBoxing”. Maciek jest wielokrotnym mistrzem Polski w Kickboxingu, wicemistrzem Europy, drugim zawodnikiem w Pucharze Świata low-kich w 2014r.

W walce wieczoru obejrzymy reprezentanta „Dejvo Fight Club” Vladimira „Vova” Gindzhu, który w swojej karierze stoczył 21 zawodowych pojedynków, w takich federacjach jak WFCA czy ACB, jego przeciwnikiem będzie znany polskiej scenie MMA zawodnik „YAKIBA TEAM” Piotr Poniedziałek, który na swoim koncie ma dorobek 8 walk zawodowych, z czego 6 pojedynków wygranych. Walki dostarczą nam wielu emocjonujących chwil i widowiska na najwyższym poziomie. W oktagonie zobaczymy też miejscowych zawodników w walkach K1, tj. Kubę Gutkowskiego, utytułowanego Marka Figurę, czy w formule MMA Kamila Buczyńskiego.

Na I edycji Sierpeckiej Gali Sportów Walki spotkamy również zaproszonych gości specjalnych ze Świata MMA. Będziemy mieli zaszczyt gościć mistrza KSW wagi lekkiej Normana Parke, który jest również byłym zawodnikiem UFC, a na scenie MMA jest znany ze swojego charyzmatycznego charakteru. Kolejnym zaproszonym gościem jest Daniel „Skiba” Skibiński, który dumnie dzierży pas mistrza wagi półśredniej federacji BABILON MMA, a jednocześnie jest jednym z najlepszych grapllerów w naszym kraju.

Sierpecka Gala Sportów Walki – Sierpc [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, STREAM, KTO WALCZY]

Trzecim zaproszonym gościem specjalnym będzie Kamil Oniszczuk, 23-letni zawodnik klubu „Ankos MMA”, który stoczył już 7 zawodowych pojedynków i żadnego z nich nie przegrał. Kamil na początku tego roku podpisał kontrakt z jednym z potentatów Światowego MMA, a mianowicie rosyjską federacją ACA. Ostatnim zaproszonym gościem będzie Dawid „Ambro” Ambroziak, zawodnik federacji FAME MMA oraz uczestnik programu Ex na plaży.

Karta walk będzie podana, kiedy wszystkie walki zostaną ogłoszone przez organizatora.

Gala z powodu panującego wirusa została odwołana, kolejny termin podamy jak tylko pojawi się więcej szczegółów

Udostępnij znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poinformuj znajomych o naszych wydarzeniach!

Follow by Email
Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
error: Content is protected !!