Szpilka – Chisora – Relacja gali z Londynu – 20/07/2019

Szpilka – Chisora – Relacja gali z Londynu – 20/07/2019. Artur Szpilka wraca na ring. 20 lipca w O2 Arena Londynie Polak zmierzy się z Dereckiem Chisorą na gali, której walką wieczoru będzie pojedynek Dilliana Whyte’a (25-1, 18 KO) z Oscarem Rivasem (26-0, 18 KO). Początek transmisji na żywo od godziny 20:00.

Artur Szpilka (22-3, 15 KO) wraca na ring! Polski pięściarz 20 lipca zmierzy się z Dereckiem Chisorą (30–9, 21 KO) w starciu wagi ciężkiej, do którego dojdzie w O2 Arena w Londynie. Starcie za pośrednictwem Twittera potwierdził promotor Eddie Hearn.

O starciu Szpilki z Chisorą mówiło się od tygodni. Obaj pięściarze narzekali za pośrednictwem mediów (zarówno tradycyjnych jak i społecznościowych) na przeciągające się negocjacje prowadzone przez ich promotorów, ale wszystkim stronom wreszcie udało się dojść do porozumienia. Co ciekawe, Polak i Brytyjczyk o korzeniach z Zimbabwe spotkali się już w listopadzie 2017 roku na… planie filmu „Pitbull. Ostatni pies”. – Ja i Dereck to takie dwa odbezpieczone granaty, ale na szczęście obyło się bez ekscesów – mówił z uśmiechem Artur Szpilka.

Szpilka pokaże się kibicom po raz pierwszy od 10 listopada, gdy na gali w Gliwicach zdołał pokonać na punkty Mariusza Wacha po niejednogłośnej decyzji sędziów. Na powrót do ringu wybrał sobie trudnego rywala. Chisora po raz ostatni boksował 20 kwietnia. Wówczas na gali w Londynie potężnie zbudowany pięściarz pokonał Senada Gashiego, a wcześniej, w grudniu zeszłego roku, 35-latek został znokautowany przez Dilliana Whyte’a.

Szpilka – Chisora – Londyn [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, STREAM, KTO WALCZY]

Obaj bokserzy mają za sobą przegrane walki o pasy mistrzowskie. Szpilka w styczniu 2016 roku został znokautowany przez Deontaya Wildera, który do dziś jest posiadaczem pasa WBC wagi ciężkiej. Z kolei Chisora w 2012 roku przegrał na punkty z Witalijem Kliczko.

Udostępnij znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poinformuj znajomych o naszych wydarzeniach!

Follow by Email
Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
error: Content is protected !!