TFC – Thunder Fighting Championship 6 – Relacja

TFC – Thunder Fighting Championship 6 – Relacja. Już w najbliższą sobotę zapraszamy do Tczewa gdzie na żywo obejrzymy szóstą edycję gali TFC. Podczas gali wystąpi około 22 zawodników głównie związanych z lokalnymi szkołami walki. Początek transmisji od godziny 19:00.

Organizatorzy zaplanowali, że szósta już gala odbędzie się w amfiteatrze miejskim w Tczewie, taka informacja z pewnością przyciągnie wszystkich fanów MMA będących w tym czasie na wakacjach w trójmieście. Na gali zobaczymy około jedenastu walk w formułach MMA i K-1.

Organizatorzy póki co oszczędzają nam szczegółów gali, poza kilkoma walami, które nazwiska przedstawiamy niżej nie wiele wiemy na temat samej gali jak i pozostałych zawodników, a do rozpoczęcia pozostał nie cały tydzień.

TFC – Thunder Fighting Championship 6 – Tczew [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, STREAM, KTO WALCZY]

Mamy nadzieję, że w tym tygodniu organizatorzy nadrobią zaległości i dostarczą nam kompletną rozpiskę walk nadchodzącej gali TFC 6, wraz z informacjami jakie atrakcje podczas trwania gali szykują dla swoich widzów. Poniżej znajduje się tymczasowa rozpiska kilku potwierdzonych walk, która z biegiem czasu będzie uzupełniana o brakujące nazwiska:

Damian Tyburczy – Mikołaj Stępkowski – 66kg
Damian Stanek – Mikhail Kurch – 66kg
Mikhail Bodnar – Oskar Szczepaniak – 75kg
Nikodem Archita – Patryk Walczak

Udostępnij znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poinformuj znajomych o naszych wydarzeniach!

Follow by Email
Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
error: Content is protected !!