TFL 20 – Sky Tattoo Night – Wyniki walk – 07/03/2020 – Radom

TFL 20 – Sky Tattoo Night – Wyniki walk – 07/03/2020 – Radom. Zapraszamy na relację z dwudziestej gali TFL, która odbędzie się w hali MOSiR w Radomiu. Podczas gali obejrzymy 10 zawodowych walk w formułach MMA i K-1, w tym także walkę o pas TFL. Początek gali od godziny 19:00.

Weteran organizacji Thunderstrike Fight League, Mateusz Głuch podczas jubileuszowej gali TFL 20 ”Sky Tattoo Night” w rodzinnym mieście Radomiu, stoczy bój z reprezentantem Ukrainy, Ivanem Slivinskiym. Międzynarodowy pojedynek zakontraktowany jest w limicie do 77 kg.

„Chcę w tej walce pokazać, że jestem czołowym zawodnikiem TFL. Slivinskiy jest bardzo solidny co pokazał na tle mocnych polskich zawodników. Walka odbywa się na moim terenie przed moimi kibicami. Od zawsze mogłem liczyć na ich wsparcie. Wracam po porażce w walce o pas. Moim celem jest powrót na szczyt i ponowna walka o mistrzostwo.” – komentuje Mateusz Głuch.

Wiktoria Czyżewska zmierzy się z Adrianną Kreft, już 7 marca na TFL 20 „SKY Tattoo Radom NIGHT”. Młoda i perspektywiczna reprezentantka BRAWLER Fight Club Końskie Wiktoria Czyżewska, podczas jubileuszowej dwudziestej odsłony TFL – Thunderstrike Fight League, skrzyżuje rękawice z przedstawicielką Mma Team Tczew , Adrianną Kreft. Dla obydwu zawodniczek będzie to debiut w klatce organizacji TFL. Pojedynek zakontraktowany został w limicie do 57 kg.

Ciekawie zapowiada się pojedynek Adrian Hamerski który zmierzy się z Kemranem Borchasvili. Polsko – Czeczeńska konfrontacja czeka na kibiców podczas dwudziestej odsłony TFL – Thunderstrike Fight League. Reprezentant Radomski Klub Taekwon-do (RKT RADOM) Adrian Hamerski zadebiutuje w oktagonie TFL. Jego przeciwnikiem będzie znany z występów w organizacji Kemran Borhasvili. Niepokonany pod egidą TFL zawodnik reprezentujący klub K1 Fighting Center Lublin słynie z bezkompromisowych wymian w stójce. Dokładnie taki sam stosunek do walki walki reprezentuje Adrian Hamerski, którego stylem bazowym jest boks.

TFL 20 – Radom [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, STREAM, KTO WALCZY]

„Obaj zawodnicy mają aspirację na rozpoczęcie zawodowej kariery w MMA. Uważam że obaj będą mieli doskonały sprawdzian, który da im odpowiedź na wiele ważnych pytań. Uważam że jest to świetne zestawienie zawodników na podobnym poziomie sportowym. Trzeba pamiętać że MMA to nie boks i w tym pojedynku mogą zadecydować umiejętności parterowe” – mówi organizator TFL, promotor JS Promotion Jacek Sarna.

Wyniki walk

Walka o pas mistrzowski TFL
84 kg: Cezary Kęsik pok. Georgiego Lobzhanidze przez TKO, runda 2

Walka o pas mistrzowski TFL
70 kg: Marcin Skrzek pok. Jerry’ego Kvarnstroma przez TKO, runda 3

Pozostałe
66 kg: Artur Berezovskyi pok. Sławomira Kołtunowicza przez jednogłośną decyzję
77 kg: Mateusz Głuch pok. Ivana Slivinskiyego przez jednogłośną decyzję
66 kg: Artur Krawczyk pok. Alexandra Dobrodiya przez TKO, runda 2
70 kg: Artur Szot pok. Damiana Zubę przez KO, runda 2
77 kg: Damian Adamiuk pok. Gerarda Bąka przez TKO, runda 2
77 kg: Michał Pach pok. Oleha Tykhonchuka przez TKO, runda 2

Formuła Semi-pro
66 kg: Adrian Hamerski pok. Rogera Irlika przez jednogłośną decyzję
84 kg: Hubert Rudnik pok. Kacpra Sochackiego przez TKO, runda 1
120 kg: Paweł Dziuba pok. Marcina Łuczyńskiego przez TKO, runda 1
57 kg: Adrianna Kreft pok. Wiktorię Czyżewską przez jednogłośną decyzję
70 kg: Damian Mioduszewski pok. Patryka Kobiałkę przez TKO, runda 3

Udostępnij znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poinformuj znajomych o naszych wydarzeniach!

Follow by Email
Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
error: Content is protected !!