WLC 7 Bad Blood – Relacja – 23/11/2019 – Wiśniowa Góra

WLC 7 Bad Blood – Relacja – 23/11/2019 – Wiśniowa Góra. Zapraszamy do śledzenia relacji z kolejnej edycji gali Warriors of Life Championship, która tradycyjnie odbędzie się w Wiśniowej Górze. Podczas sobotniej gali obejrzymy 12 pojedynków w formule MMA i K-1, a także jedna w zawodowym Pro Karate. Początek gali od godziny 19:00.

W pierwszej obronie pasa mistrzowskiego WLC w formule K-1 w kategorii do 70kg wystąpi utalentowany kickboxer i zawodnik Muay Thai Sebastian Kartasiński. Jego przeciwnikiem będzie doświadczony Holender Floris Hoek, który ma za sobą zwycięskie walki w Japonii. W oktagonie stawi się czterech lokalnych zawodników reprezentujących ziemię łódzką. Będą to: Dominik Dankowski, Dariusz Wilk, Dominik Szmigielski i Damian Tajbert.

Podczas walk zobaczymy również trzech zawodników z Holandii. Na gali obecny będzie legendarny zawodnik UFC, mistrz świata w karate Gerard Gordeau. W pierwszej obronie pasa mistrzowskiego w formule K-1 w limicie do 70kg Sebastian Kartasiński podejmie Holendra Florisa Hoek reprezentującego Osaka Dojo w Katwijk w Holandii. Hoek ma swoim koncie walki w Japonii, a na gali Polish Pro Karate Chamionship pokonał zawodowca walczącego w formule MMA Łukasza Kaśniewskiego. Walka odbędzie się na dystansie 3 rundy x 3 minuty.

WLC 7 Bad Blood – Wiśniowa Góra [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, STREAM, KTO WALCZY]

Poniżej prezentujemy kartę walk nadchodzącej gali WFC 7, która 23 listopada będzie relacjonowana na żywo prosto z Wiśniowej Góry:

K-1: Walka o pas mistrzowski WLC
70kg: Floris Hoek vs Sebastian Kartasiński

MMA:
70kg: Łukasz Pokutyński vs Paweł Kiecana
Open: Dominik Dankowski vs Dawid Haras
70kg: Marcin Chmiel vs Dominik Szmigielski
77kg: Nicolas Anielski vs Dariusz Wilk
66kg: Andrzej Grosicki vs Adrian Horn
70kg: Konrad Jacoszek vs Damian Tajbert – K-1
66kg: Jefrey Van Dujin vs Aleksander Czopko – K-1

Pro Karate:
Open: Cem Senol vs TBA

Udostępnij znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poinformuj znajomych o naszych wydarzeniach!

Follow by Email
Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
error: Content is protected !!