WOTORE 2 – Relacja – 23/05/2020 – Katowice

WOTORE 2 – Relacja – 23/05/2020 – Katowice. Po sukcesie pierwszej edycji zapraszamy na relację z drugiej edycji gali walk na gołe pięści. Z powodu koronawirusa ogarniającego cały świat wszystkie wydarzenia sportowe zostały zawieszone aż do teraz. WOTORE powraca z nową, brutalniejszą formułą walki. Zmienione zostaną reguły, aby turniej sprostał wymaganiom fanów tej ostrej i emocjonującej rozrywki. Transmisja dostępna będzie od godziny 19:00.

Historia zatacza krąg i daje drugą szansę! 23 maja podczas WOTORE 2 odbędzie się superwalka, w której sensacyjny zwycięzca pierwszego turnieju Marek Samociuk zmierzy się z Denisem Załęckim – człowiekiem, którego w ostatniej chwili zastąpił na liście startowej pierwszej edycji.

WOTORE 2 - Transmisja FACEBOOK

Znamy już wszystkie nazwiska wojowników, którzy zmierzą się ze sobą w drugiem turnieju walk na gołe pięści – WOTORE 2:

Szymon Nowowiejski

Reprezentant Tych, który swoje aspiracje do Wotore zgłaszał już przy I edycji. Wtedy jednak wypadek motocyklowy pokrzyżował jego plany. Wyzdrowiał, podniósł się po tym upadku, co daje samo w sobie świadectwo charakteru. Swoje umiejętności szlifuje i podnosi pod okiem m.in. trenera Gabriela Skiby. Reprezentuje Bastion Tychy, kickboksing Tychy oraz Tiger MT

Eric Olsen

Eric jest wszechstronnym zawodnikiem, który w swojej karierze stoczył 87 walk w różnych formułach. Trenuje i podróżuje po całym świecie, jest także aktywnym zawodnikiem walk na gole pięści. Bił się w Stanach Zjednoczonych, w Wielkiej Brytanii i innych rejonach świata. Jak sam o sobie pisze, podejmuje wyzwanie gdziekolwiek i z kimkolwiek, bez względu na zasady i kategorie wagowe. Jest kolegą treningowym znanego w Polsce „Psychopaty” Vaso Bakocevica.

Kamil Stolecki

Kolejny zawodnik ze Śląska, skąd wywodzą się twarde charaktery. Młody i ambitny wojownik, rozpoczynający swoją karierę od boksu, a dziś radzący sobie także świetnie w parterze. Swoją szybkość, zwinność a także wytrzymałość pokazał w telewizyjnym programie Ninja Warrior Polska. Czy te atrybuty będą na tyle mocne, aby walczyć i zwyciężać w formule na gołe pięści bez kategorii wagowych? Przekonamy się już niebawem!

Damian Bury

Solidny zawodnik, którego niewątpliwym atutem są warunki fizyczne. Swoją przygodę ze sportami walki rozpoczął w wieku 16 lat. Łokcie, uderzenia głową, ostre wymiany – to coś, w czym czuje się świetnie. Pod okiem trenerów Daniela Płonki i Piotra Hałonia, pracuje nad każdą płaszczyzną potrzebną, aby efektywnie i efektownie toczyć swoje walki.

WOTORE 2 – NA ŻYWO [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, STREAM, KTO WALCZY]

Piotr Łapuć

Piotr Łapuć to przedstawiciel tarnowskiej sekcji boksu tajskiego „Thai Gym”. Ma na koncie liczne występy i walczy w bardzo wielu federacjach. To najbardziej doświadczony uczestnik turnieju, dysponujący silnym ciosem i mocnym charakterem. Piotr daje widowiskowe pojedynki, a w swojej karierze nigdy nie został znokautowany, co świadczy o jego dużej odporności i woli walki. To są z pewnością walory dające gwarancje dobrego widowiska.

Michał Bańbuła

Bańbuła to kolejny mocny i doświadczony zawodnik. Jego największym atutem jest doświadczenie na ringach bokserskich na których stoczył ponad 50 walk. Nie jest to jednak zawodnik jednej płaszczyzny. Michał od lat trenuje BJJ w sosnowieckim Gracie Barra i dąbrowskim Rio Grappling pod okiem takich postaci jak Maciej Polok czy Rafał Balicki. Już wkrótce przekonamy się co zaprezentuje ten wszechstronny wojownik.

Luca Bergers

Przedostatnim zawodnikiem, który weźmie udział w turnieju jest reprezentant Włoch. Luca nie kalkuluje, nie obawia się wyzwań i mocnych wrażeń. Dowodem na to są jego pojedynki na gołe pięści, a także udział w rozgrywkach historycznej włoskiej odmiany sportu Harpastum, która jest połączeniem piłki nożnej, rugby i MMA, gdzie niejednokrotnie podczas rozgrywek dochodzi do pojedynków na pięści miedzy zawodnikami.

Karol Grzesiuk

Ostatnim uczestnikiem jest najcięższy zawodnik, na co dzień trenujący w Fight Gym Kickboxing. Siłę i wytrzymałość buduje pod okiem doświadczonego teamu Barbell Brothers, co stanowi gwarancję dobrego przygotowania. Karol jest także medalistą Mistrzostw Polski w K1 i w formule lowkick. Jego motorem napędowym jest adrenalina, a motywacją, chęć zwycięstwa.

Ćwierćfinały:

Michał Pasternak pok. Damian Bury przez TKO (ciosy w parterze)
Michał Bańbuła pok. Miłosz Wodecki przez TKO (ciosy w parterze)
Karol Grzesiuk pok. Piotr Kurowski przez TKO (ciosy w parterze)
Kacper Miklasz pok. Dawid Łagosz przez poddanie (gilotyna)

Półfinały:

Michał Pasternak pok. Damian Bury przez poddanie (skrętówka)*
Kacper Miklasz pok. Karol Grzesiuk przez poddanie (taktarov)

Finał:

Michał Pasternak pok. Kacper Miklasz przez poddanie (anakonda)

Superwalki:
Cezary Oleksiejczuk pok. Damian Majewski przez poddanie (duszenie d’Arce)
Klaudia Syguła pok. Karolina Sobek przez poddanie (skrętówka)
Marek Samociuk pok. Denis Załęcki przez TKO (ciosy w parterze)

*Michał Bańbuła z powodu kontuzji nie mógł dalej walczyć. W ramach losowania zastąpił go Damian Bury.

Udostępnij znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poinformuj znajomych o naszych wydarzeniach!

Follow by Email
Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
error: Content is protected !!