Wrocław Fight Championship 2 – Relacja – 21/09/2019

Wrocław Fight Championship 2 – Relacja – 21/09/2019. Zapraszamy na relację z gali WFC 2, która szturmem zdobyła serca wrocławskich fanów MMA. Podczas sobotniego wydarzenia obejrzymy 11 walk, w tym dwie walki o pas, a także walkę wieczoru w której wystąpi Oliwier Młyński kontra Mateusz Pudło. Początek gali od godziny 19:00.

Wrocław Fight Championship to gala MMA, która odbyła się po raz pierwszy w maju 2019 roku. 21 września odbędzie się jej druga edycja – WFC 2. Celem organizatorów, samych związanych ze sportem, jest przede wszystkim promowanie MMA i młodych zawodników – początkowo z Dolnego Śląska. W praktyce w oktagonie WFC walczą zawodnicy z całego kraju.

Organizatorom zależy na tym, żeby pokazywać walki, które prezentują wysoki poziom umiejętności zawodników. Wydarzenie ma przyciągać przede wszystkim osoby zainteresowane sztukami walk. Zawodnicy, którzy prezentują się w klatce, są zarówno profesjonalnymi zawodnikami, jak i fighterami walczącymi w MMA amatorskim. Tym drugim wcale nie brakuje zapału i umiejętności, i także potrafią dawać emocjonujące i widowiskowe walki.

Wrocław Fight Championship 2 – WFC 2 Wrocław [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, STREAM, KTO WALCZY]

Podczas drugiej edycji w klatce WFC kibice zobaczą między innymi mistrza Polski w zapasach w stylu wolnym, Eryka Maja; zawodowych zawodników, Michała Pogorzelskiego i Kamila Mosgalika; mocnego debiutanta z dużym doświadczeniem w walkach amatorskich, Denisa Zarównego. Walką wieczoru będzie pojedynek Oliwiera Młyńskiego i Mateusza Pudło, dwóch zawodników będących o krok od zawodowstwa. 21 września we Wrocławiu zobaczymy więc zawodników nie tylko ze stolicy Dolnego Śląska, ale też z Bytomia, Rzeszowa, Dąbrowy Górniczej, Opola, Cieszyna, Krosna czy Częstochowy.

Karta walk:
Walka wieczoru
77,1 kg: Oliwier Młyński vs Mateusz Pudło

Główna karta
70,3 kg: Eryk Chorążyczewski vs Damian Ignatowicz
61,2 kg: Jakub Bednarski vs Klaudiusz Sławiczek
83,9 kg: Jarosław Kupczyk vs Mateusz Olech
77,1 kg: Paweł Sołogub vs Janusz Zięba
70,3 kg: Sebastian Januszkiewicz vs Jakub Pierwoła
77,1 kg: Krystian Szczęsny vs TBA
65,8 kg: Denis Zarówny vs Miłosz Wąsik
65,8 kg: Michał Pogorzelski vs Kamil Mosgalik

Pojedynek o pas mistrzowski
71 kg: Michał Borowski vs Karol Rutkowski

Pojedynek o pas mistrzowski
65,8 kg: Eryk Maj vs Łukasz Machalski

Udostępnij znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poinformuj znajomych o naszych wydarzeniach!

Follow by Email
Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
error: Content is protected !!