Zagłębiowski Horror Show 3 – Wyniki – 23/11/2019 – Sosnowiec

Zagłębiowski Horror Show 3 – Wyniki – 23/11/2019 – Sosnowiec. Zapraszamy do śledzenia relacji jednej z najbardziej wyczekiwanych gal MMA tego roku, organizowana po raz trzeci gala ZSH 3 zaraz po ogłoszeniu wyprzedała się momentalnie. W walce wieczoru wystąpi topowy zawodnik Sportowego Zagłębia – Adrian ‚Ares’ Błeszyński. Początek gali od godziny 19:00.

Już 23-go listopada w Sosnowcu odbędzie się III edycja gali Zagłębiowski Horror Show, która trafi tradycyjnie w gościnne progi hali Widowiskowo – Sportowej przy ulicy Żeromskiego 4C. Organizatorem jest Stowarzyszenie Sportowe Zagłębie i kierujący nim Piotr Pepliński. Impreza z walkami MMA i Kickboxingu dedykowana jest fanon Sportów Walki i licznie zawsze odwiedzana przez kibiców i sympatyków klubu Zagłębie Sosnowiec, jak też współpracujące z nimi kluby z całej Polski. To prawdziwe święto i regionu i sportu, a także okazja do wielu spotkań. Oczywiście magnesem są sporty walki, ale także nie zabraknie innych atrakcji.

Po styczniowej gali ZHS 2 „Błeszyński vs Rocha” to druga tegoroczna edycja sosnowieckiego wydarzenia, które na trwale wpisuje się w kalendarz imprez tego regionu i jedyna taka gala z tak niesamowitą atmosferą i dopingiem fanatycznych kibiców z regionu. Że nie są to tylko słowa, to potwierdza każdy, komu udało się zobaczyć w Sosnowcu imprezę i ogromne zainteresowanie jakie jej zawsze towarzyszy.

„Bardzo liczymy na naszych kibiców, bo to dla nich robione jest to wydarzenie. Po sukcesie poprzednich gal, wręcz domagano się ode mnie i stowarzyszenia terminów kolejnych wydarzeń. Ze współpracownikami postawiliśmy na jakość i listopad uznajemy za optymalny termin. Kibice z Sosnowca i nie tylko będą usatysfakcjonowani, bo wystąpią prawie wszyscy znani im zawodnicy. Znają ich, spotykają się na salach, meczach czy wydarzeniach. Są im bliscy dlatego nie muszę ich namawiać na przyjście. Spodziewamy się nadkompletu, dlatego warto zadbać o bilet na to niesamowite wydarzenie. Zapraszam wszystkich, którzy czują się związani z klubem i Regionem” – mówi Piotr Pepliński, organizator ZHS.

W tym roku także można liczyć na wielkie emocje jakie będą wywoływać tzw. local heroes czyli zawodnicy z regionu, ale także goście, przybywający z zaprzyjaźnionych klubów. Organizatorzy postawili i w tym roku na sprawdzony wariant z najpopularniejszymi fighterami i tak w walce wieczoru kolejny raz wystąpi gwiazda tego klubu, Adrian Błeszyński (7-3). Sosnowiczanin zmierzy się w formule MMA z solidnym Białorusinem Mikhailem Bureshkinem (9-9), który jest weteranem M-1 Global, Oplot Challenge i ACB a w ostatnim pojedynku mierzył się z gwiazdą KSW niepokonanym Cezarym Kęsikiem na TFL 16.

Zagłębiowski Horror Show 3 – Sosnowiec [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, STREAM, KTO WALCZY]

Kibice mogą oczekiwać twardego testu „Aresa”, ale nadzieję budzi fakt, że na własnym terenie Błeszyński nigdy nie przegrał a jak wiadomo” „lew kiedy walczy o własny teren jest dwa razy silniejszy”. Tyle anegdota, ale jakże ona bywa prawdziwa. W styczniu z silnym Brazylijczykiem Claudio Rocha, zakończył on imponująco walkę przed czasem.

Walka wieczoru:
84 kg: Adrian Błeszyński pokonał Mikhaila Bureshkina przez jednogłośną decyzję. Runda 3; 5:00

Walki zawodowe:
86 kg K-1: Artur Kula pokonał Przemysława Walków przez TKO (poddanie werbalne); Runda 3
84 kg MMA: Wawrzyniec Bartnik pokonał Adriana Dudka przez niejednogłośną decyzję; Runda 3, 5:00
81 kg K-1: Dominik Owsiany pokonał Łukasza Głośnego przez niejednogłośną decyzję; Runda 3, 5:00
80 kg MMA: Kamil Kubasik pokonał Adriana Sulikowskiego przez TKO (ciosy w parterze); Runda 1

Walki semi pro:
81 kg K-1: Aleksander Parzoch pokonał Adriana Sadowskiego przez TKO; Runda 1
66 kg MMA: Paweł Domin pokonał Patryka Kucia przez poddanie (trójkąt nogami); Runda 1
66 kg MMA: Szymon Białas pokonał Pawła Rezlera przez poddanie (duszenie za pleców); Runda 1, 1:10
68 kg MMA: Damian Stanek pokonał Sławomira Pachny przez TKO (ciosy w parterze); Runda 2, 1:51

Udostępnij znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poinformuj znajomych o naszych wydarzeniach!

Follow by Email
Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
error: Content is protected !!