Zagłębiowski Horror Show II – Sosnowiec – 27/01/2019 – Na Żywo

Zagłębiowski Horror Show II – Sosnowiec – 27/01/2019 – Na Żywo. Dwudziestego siódmego stycznia w Sosnowcu odbędzie się transmisja online gali Zagłębiowski Horror Show 2. W walce wieczoru przed własną publicznością wystąpi Adrian Błeszyński (6-2), który zmierzy się z Claudio Rochą (10-9-1).

Już 27-go stycznia w sosnowieckiej Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 4C, odbędzie się druga edycja gali Zagłębiowski Horror Show 2 z walkami MMA i K-1 w swoim programie. Łącznie organizatorzy przygotowali dla nas 10 profesjonalnych walk.

W walce wieczoru wystąpi Adrian Błeszyński (6-2), który zmierzy się w formule MMA z Brazylijczykiem Claudio Rocha (10-9-1) liderem Rocha Top Team z miejscowości Bonito w Mato Grosso do Sul w Brazylii. To będzie najtrudniejsze wyzwanie w sportowej karierze „Aresa”.

Wcale nie łatwiejsze zadanie stać będzie przed utalentowanym kickboxerem Arturem Kulą (5-0-1), który na zasadach K-1 bić się będzie z Mateuszem Urbanowiczem (4-2) z Żytkiewicz Team ze Świebodzina w województwie lubuskim. Zapowiedź tej walki i spotkanie „twarzą w twarz” obaj zawodnicy mieli już podczas grudniowej MFC 15 w Nowej Soli, gdzie ją ogłoszono publicznie.

Oba pojedynki wejdą w skład 6 zawodowych walk jakie przewidziane są podczas tej gali. Brazylijczyk Rocha nie będzie jedynym gościem z zagranicy jaki wystąpi podczas Zagłębiowskiego Horror Show. Kolejny raz zawitają przedstawiciele Litwy, w tym silny Marius Bagdonas (6-7-1), który co prawda na poprzedniej edycji uległ „Aresowi” Błeszyńskiemu, ale dwa miesiące temu odbudował się zmuszając do poddania silnego Emila Różewskiego na gali DFN w Legionowie k. Warszawy. Litwin poprzedził wówczas zwycięską walkę Sosnowiczanina z Krystianem Bielskim, więc być może i teraz historia się powtórzy? Rywalem Litwina będzie utalentowany Adrian Dudek (1-0).

Bagdonasowi towarzyszyć będą inni goście z zawsze bratniej Polsce Litwy, jak Deivydas Kaklauskas (0-1), który walczył na poprzedniej edycji z Adrianem Dudkiem z Daas Berserkers Team Bielsko-Biała na zasadach MMA. Tym razem w K-1 zmierzy się z Łukaszem Głośnym ze Sportowego Zagłębia. Trzecim gościem z Litwy będzie Raimundas Krilavicius (2-3), który przetestuje debiutującego Sebastiana Jędryczkę (0-0) w kategorii półśredniej do 77 kg.

Zagłębiowski Horror Show II – Sosnowiec [TRANSMISJA ONLINE, GDZIE OGLĄDAĆ, ROZPISKA, BILETY, RING GIRLS, KTO WALCZY]

Zawodowe zmagania uzupełnia polsko – polski pojedynek w wadze średniej (84 kg), gdzie Wawrzyniec Bartnik (2-1-0) z Rakowa Częstochowa zmierzy się z Adrianem Grzelakiem (0-0) z Team Berserkers, który na poprzedniej edycji stoczył fantastyczny pojedynek z Sebastianem Porębskim. W silnej karcie wstępnej wystąpi wielu utalentowanych zawodników K-1 i Boksu. Być może także MMA. Reprezentować oni będą i Sportowe Zagłębie jak też i zaprzyjaźnione kluby z Warszawy, Przemyśla czy Częstochowy.

Poniżej przedstawiamy pełną rozpiskę wydarzenia:

Walka wieczoru
MMA 84 kg: Claudio Rocha (10-9-1) [Rocha Top Team] vs Adrian „Ares” Błeszyński (6-2) [Sportowe Zagłębie]
K-1 88 kg: Mateusz Urbanowicz (5-2) [Żytkiewicz Team] vs Artur „Król” Kula (4-0-1) [Sportowe Zagłębie]

Główna karta
MMA 84 kg: Marius Bagdonas (6-7-1) [Litwa] vs Adrian Dudek (1-0) [Team Berserkers/Sportowe Zagłębie]
K-1 81 kg: Deivydas Kaklauskas [Litwa] vs Łukasz Głośny [Sportowe Zagłębie/Polska]
MMA 84 kg: Wawrzyniec Bartnik (2-1-0) [Raków Częstochowa] vs Adrian Grzelak (0-0) [Team Berserkers]
MMA 77 kg: Sebastian Jędryczka (0-0) [Sportowe Zagłębie] vs Raimundas Krilavicius (0-1) [Litwa]

Karta wstępna
K-1 80 kg: Konrad Czopowicz [Legia Kick] vs Adrian Sadowski [Sportowe Zagłębie]
MMA 75 kg: Krystian Szczęsny [Raków Częstochowa] vs Jakub Stachura [Czuwaj Przemyśl]
Boks 71 Kg: Sebastian Cieszyński [Sportowe Zagłębie] vs TBA
Boks 64 Kg: Adrian Klima [MOSiR Tychy] vs Patryk Kucia [Sportowe Zagłębie]

Transmisja została zakończona

Udostępnij znajomym:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Poinformuj znajomych o naszych wydarzeniach!

Follow by Email
Facebook
Twitter
Pinterest
Instagram
error: Content is protected !!